Ceny → Expertní technické překlady z/do švédštiny

Technické překlady do švédštiny z českého a anglického jazyka za nejlepší cenu na trhu a v nejvyšší kvalitě. Překlad rodilým mluvčím inženýrem v technických oborech strojírenství a elektrotechnika. Vypracování v rozličných textových a grafických formátech. CAT nástroje a jejich využít, samozřejmostí. Tým akademických překladatelů, tel: +420...

Technické překlady do švédštiny z českého a anglického jazyka za nejlepší cenu na trhu a v nejvyšší kvalitě. Překlad rodilým mluvčím inženýrem v technických oborech strojírenství a elektrotechnika. Vypracování v rozličných textových a grafických formátech. CAT nástroje a jejich využít, samozřejmostí. Tým akademických překladatelů, tel: +420…

Cena za překlad do švédštiny může být nižší protože překládat pro rodilého Švéda je do švédštiny prostší, než překládat do švédštiny pro českého překladatele – ten potřebuje pro 100 % kvalitu vždy korekturu. U překladů do švédského či ze švédského jazyka jsme schopni garantovat cenu za překlad do švédštiny. Cena za švédský překlad, je uváděna v českých korunách nebo eurech.

CENA ZA PŘEKLAD DO ŠVÉDŠTINY

Cenu v nižší cenové hladině dokážeme obhájit vyšším počtem normovaných stran, který činí rozsah 1 -200 NS úměrně, tedy například: 50 NS textu, 400 Kč za překlad rodilým mluvčím ve Švédsku (uvedené ceny jsou konečné).

Technické překlady do švédštiny z oborů

Nejčastější formáty pro zpracování technických překladů do švédštiny, bývají: .odt, .txt., .xls, .pdf, apod. Nejčastěji naši zákazníci definují svoji poptávku jako: expresní překlad do německého jazyka, technické překlady z/do němčiny, překlady z/do švédštiny, překlady manuálů a technických příruček, překlady italštiny, překlady angličtinytechnické překlady, překlady slovenštiny, překlady do ruštiny, překlady z/do ruštiny, překlady z ruštiny, překlady do anglického jazyka, překlad manuálu, překlad manuálu z ruštiny.

Žádáte-li bezkonkurenční cenovou nabídku na překlad z/do švédštiny, kontaktujte nás ZDE.

 

 

Share ButtonŠtítky: , ,