Velmi expresní překlad smlouvy do anglického jazyka

  • 26.1.2021
Zkušená skupina v týmu pro anglický jazyk vyhotovuje jedny z nejkvalitnějších překladů na trhu. Od medicínských překladů od lékařů, až po překlad běžnější z oblasti obchodu, moderních technologií apod. Taktéž překlad soudně ověřené ve všech městech ČR. Rychlý kontakt na překladatele anglického jazyka: 608 666 582

Zkušená skupina překladatelů v týmu pro anglický jazyk vyhotovuje jedny z nejkvalitnějších překladů na trhu. Rychlý kontakt na překladatele anglického jazyka: 608 666 582

Ve čtvrtek se na nás obrátil klient (marketingová firma) zabývající se promo akcemi, výrobou reklamních předmětů, organizací a plánováním reklamních kampaní apod. – s požadavkem expresního překladu smlouvy „Smlouva o dílo“ (uzavřená níže uvedeného dne, měsíce a roku podle § 536 a obchodního zákoníku těmito účastníky) do anglického jazyka.

Překlad smlouvy: expresní

V daných režimech překládáme všechny typy smluv. Smlouvy nájemní, pracovní, obchodní. Minulý týden jsme překládali Smlouvu darovací a Smlouvu směnnou (směna pozemků) – obě v rozsahu. Dnes se k nám například dostala Smlouva pracovní – ta je překládána v čase od 14:00 – 18:00 (celkem 6 normovaných stran). Všechny smlouvy byly klienty žádány s ověřením, tzn. tzv. překlad úřední, překlad, který je obstarán doložkou soudního tlumočníka – papírový/fyzický překlad. Obecně se dá tedy říci, že z angličtiny překládáme veškeré typy smluv/do angličtiny taktéž. Za expresní překlad smlouvy, považujeme časově – rozsahový požadavek nad 6 – 8 normovaných stran / denně (nepočítá se 1. den poptávky / pokud ano, jedná se o velmi expresní překlad smlouvy – tj. překlad s poptávkou ráno v 10:00 – realizace do večerních hodin = velmi expresní překlad smlouvy // poptávka 10:00 hod. ráno s požadavkem na překlad smlouvy do druhého dne večerních hodin  = expresní požadavek).

Žádáte-li od nás překlad smlouvy/smluv s ověřením z/do angličtiny, kontaktujte nás prosím ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: , , , , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Velmi expresní překlad smlouvy do anglického jazyka